Propozycja dla pasjonatów biologii, chemii.

Politechnika Warszawska zaprasza Was do udziału w warsztatach SmartUP Academy.
Są to bezpłatne warsztaty z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych dla wszystkich uczniów w wieku 14-19 lat. Zajęcia organizowane są we współpracy z Politechniką Warszawską, pozwolą zainteresowanej nauką młodzieży na poznanie m.in. takich tematów jak:

Projektowanie leków, wykrywanie podstawy elektrochemii czy produkcja nowoczesnych kosmetyków.

Zajęcia odbędą się weekendowo w formie zdalnej, jednak organizatorzy udostępnią uczestnikom pomoce dydaktyczne, które pozwolą na przeprowadzenie części zadań praktycznych nawet na odległość.


Rejestracja odbywa się poprzez formularz na stronie https://adamedsmartup.pl/warsztaty/

Zainteresowani uczniowie mają do wypełnienia formularz, w którym do uzupełnienia są imię nazwisko, dane kontaktowe oraz krótkie uzasadnienie, dlaczego są zainteresowani warsztatami.

Liczba miejsc jest niestety ograniczona, jednak wciąż można zapisać na część tematów.

Uczniowie zainteresowani naukami ścisłymi i przyrodniczymi mogą też spróbować swoich sił w rekrutacji do naszego programu naukowo-edukacyjnego. Dzięki niej, mogą spróbować zakwalifikować się na letni obóz naukowy, a później także zawalczyć o możliwość uczestnictwa w indywidualnych konsultacjach edukacyjnych oraz o stypendium. Więcej informacji na temat programu dostępnych jest https://adamedsmartup.pl/gra-rekrutacyjna/