Zachęcamy Osoby zainteresowane naukami ścisłymi i przyrodniczymi do udziału w Projekcie Uniwersytetu Śląskiego: XV Święto Liczby Pi.

Zapoznajcie się z ofertą, wybierzcie zajęcia, w których chcecie uczestniczyć i zapiszcie się (są limity miejsc).

Jeśli się zapiszecie, poinformujcie nauczyciela przedmiotu o tym i ustalcie sposób przekazania n-lowi przekazania informacji zwrotnej o Waszym udziale.

Poniżej informacja od organizatorów :)

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w XV Święcie Liczby Pi, które odbędzie się 15 marca 2021 r. w godz. 8.00-16.30, online.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w tym przede wszystkim do osób zainteresowanych naukami ścisłymi i technicznymi.

Informacje o planowanych wykładach i warsztatach oraz link do zapisów na poszczególne aktywności znajdą Państwo na stronie: https://us.edu.pl/wydzial/wnst/wspolpraca/szkoly/swieto-liczby-pi/

Udział w XV Święcie Liczby Pi jest bezpłatny. Większość wykładów będzie transmitowana na dwóch kanałach YouTube należących do Uniwersytetu Śląskiego i tłumaczona na język migowy.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z organizatorami:
• profil wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/swietoliczbypi

• e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• tel. +48 32 269 18 45

Pozdrawiam 
Joanna Laskowska
Centrum Promocji
Uniwersytet Śląski w Katowicach