Uwaga licealiści!

Zachęcam do udziału w spotkaniu z cyklu #ZawodowyStream organizowanego przez Mapę Karier.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 18 marca 2021r. w godzinach 19.00 – 20.30

Praca w branży data science #Zawodowy Stream

Podczas spotkania dowiecie się, jak zostać badaczem/badaczką danych, jakie kompetencje są kluczowe w tym zawodzie i w jak różnorodnych obszarach możecie znaleźć zatrudnienie.

Jak pewnie już wiecie, dane to jeden z najcenniejszych zasobów każdej organizacji, niezależnie od branży. Osoby, które nauczą się przekuwać surowe dane w wartościową analizę, nie będą miały problemu ze znalezieniem ciekawej i dobrze wynagradzanej pracy. Zapotrzebowanie na rynku pracy na specjalistów tej branży jest ogromne, o czym świadczą liczne ogłoszenie w serwisach rekrutacyjnych.

Podczas spotkania dowiecie się m.in.:

- W jaki sposób analiza danych przyczynia się do rozwoju medycyny i branży reklamowej? - W jakich innych branżach w Polsce i za granicą poszukiwani są specjaliści z obszaru data science? - Co oznaczają takie pojęcia jak big data, business intelligence i machine learning? - Co trzeba umieć i jakie szkoły ukończyć, aby zostać badaczem danych? - Jakie kompetencje miękkie powinien posiadać dobry analityk?

Cennymi wskazówkami i doświadczeniem podzielą się z uczestnikami spotkania Aleksandra Magiełda specjalizująca się w analizie danych klinicznych, i Bartosz Kowalski z działu Business Science w domu mediowym MediaCom Warszawa.

Link do spotkania

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FqpRg6Alymnw%3Ffbclid%3DIwAR2bqeqjzKPGMLI0XIVEB-FOXoLEFwesopZetJXeo0N1nJvAcE6GEbHMsCo&h=AT1m8TylxE7qnboGNZBLR-l1ISuxc7cpEM8f96LmaKSxFU6pB-QAT2snWwWwzwJ-MpKIpGFDLWMelOtDblaQk1QHQOHXKA4IA8xve6yNzw5-YkTBXhIVV8zgjfoIuIY0GD-G&__tn__=q&c[0]=AT0M5XKmSowcy2h3y_X93mgGae9CHSyUWJnPw-ChSPT-aIou-neIFNWqHnnDDcGAOFywjgLX0YcKcG7P5cLr6YY15gQISWMz6RKjqbsLBUJ1nX7rVzsaEXryWd0ijQ7aTGnaYe0up7J_Xkn1FLYhd7Jm

Źródło: https://mapakarier.org/

Pozdrawiam,

Iwona Lipska

szkolny doradca zawodowy