Zapraszamy do lektury listu  powstałego z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego do Grona Pedagogicznego naszego liceum,

 

Szanowni Nauczyciele

Minęły już ponad trzy tygodnie, odkąd nie mamy okazji, aby zasiąść w szkolnych ławkach, wysłuchania Państwa wykładów, usłyszenia dzwonka “wołającego” na lekcje oraz na przerwę. Nie mamy możliwości zobaczenia się na korytarzu i powiedzenia “dzień dobry”, ale nie oznacza to tego, że nie tęsknimy za tym wszystkim.

Bardzo nam brakuje codziennego życia szkolnego, a przede wszystkim PAŃSTWA.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że mimo tak trudnej sytuacji dla nas wszystkich i tak możemy liczyć na pomoc, zadawać pytania, na które dostajemy błyskawiczne odpowiedzi.

Materiały, które otrzymujemy, są nam bardzo przydatne w nauce i dzięki nim dalej możemy rozwijać się i poszerzać swoją wiedzę.

Jesteśmy zaszczyceni, że mamy tak wspaniałych nauczycieli, z którymi mamy przyjemność pracować, gdyby nie Państwo, na pewno nie dalibyśmy rady odnaleźć się w nowej sytuacji.

Czytając Państwa odpowiedzi na nasze maile, zawsze otrzymujemy kilka słów otuchy oraz życzenia wytrwałości i zdrowia. Bardzo nas to podbudowuje i mobilizuje do dalszej pracy.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za poświęcanie ogromnej ilości czasu na sprawdzanie naszych prac, przygotowywania dla nas nowych materiałów, organizowania konsultacji oraz za wsparcie, jakie otrzymujemy.

Brakuje nam Państwa obecności, krótkich rozmów podczas przerw oraz zajęć dodatkowych. Mamy nadzieję, że ten trudny czas minie jak najszybciej i będziemy mogli wrócić do naszego liceum i dawnego trybu “życia szkolnego”.

Pragniemy odwdzięczyć się Państwu za to wszystko, składając najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wytrwałości, siły, cierpliwości do nas.

 Z  okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Wielkanocnych życzymy, aby były one przepełnione miłością, nadzieją i wiarą.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.

Tęsknimy bardzo.

Uczniowie