Podczas sesji Rady Dzielnicy Wesoła ogłoszono laureatów przyznawanych „Tytułów i wyróżnień Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy" za szczególne osiągnięcia w 2019 r. w dziedzinie kultury, sportu, opieki i pomocy społecznej oraz promocji i wspierania działań lokalnych.

Wśród wyróżnionych znalazły się dwie nauczycielki z naszej szkoły.

Bardzo serdecznie gratulujemy p. prof. Katarzynie Wiercioch tytułu Człowieka Roku 2019 w dziedzinie profilaktyki i spraw społecznych,

i p. prof. Magdalenie Dworzyńskiej tytułu Animatora Roku.

Dzięki takim osobom świat jest lepszy i ciekawszy, a młodzi ludzie są inspirowani do szlachetnych, mądrych i pięknych działań.

Dla porządku :) dodamy, że pani K. Wiercioch znana jest w naszym środowisku nie tylko z tytułu pełnienia funkcji psychologa, ale też  z niezwykłej umiejętności angażowania innych do działań społecznych m.in. jako szef staromiłośniańskiego sztabu WOŚP podczas jego kolejnych finałów.

P. Magdalena Dworzyńska to nie tylko ceniony nauczyciel j. angielskiego, ale też autorka i realizatorka wielu  projektów społeczno-kulturalnych. Kilkukrotna laureatka Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.

Serdecznie gratulujemy.

https://www.facebook.com/105852431116392/posts/196334468734854/