" Gdy z Wesołej dzielnicy jesteś, to być musi Byś otwarte miał serce, przykład jak u Zuzi.

I w gorącej potrzebie, która z oczu tryska Daje pomoc od siebie, w siedzibie ogniska.

Przygotować posiłek i lekcje odrobić,

Potem wespół się bawić, coś miłego zrobić (...)"

8wsp2     8wsp3     8wsp5i

 

W dniu 25 maja Zuzanna Rosiak, wolontariuszka z klasy 2A naszego liceum, podczas uroczystej Gali Ośmiu Wspaniałych, która w tym roku odbyła się w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie, odebrała nagrodę dla laureata Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".                   

Zuzia jest jednym - i jedynym w dzielnicy Wesoła - z ośmiu laureatów w całej Warszawie.

 

Przyznana nagroda jest wynikiem uznania dla działań Zuzi w ramach Klubu TPD, zaangażowania na rzecz WOŚP, współpracy ze schroniskami dla zwierząt, uczestnictwa w licznych zbiórkach na rzecz potrzebujących, działań na rzecz popularyzacji zdrowego, sportowego trybu życia na łamach "Licealnika".

 

Gratulujemy serdecznie Zuzannie Rosiak.

Dziękujemy p. profesor Katarzynie Tucholskiej za propagowanie idei wolontariatu w naszej szkole.

Zapraszamy kolejne osoby do działań na rzecz innych.

Pozdrawiamy.

 

8wsp1   

 8wspanialaych

8wsp6