Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do współpracy ze szkołą w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Mając na względzie komfort psychofizyczny naszych uczniów przez ostatni czas dokładaliśmy starań, by nawiązać z nimi  indywidualny kontakt i zapewnić im możliwe w tej sytuacji poczucie bezpieczeństwa.

Zorganizowaliśmy na stronie startowej liceum zakładkę „Materiały dydaktyczne” stanowiące archiwum wszystkich wysyłanych przez nauczycieli zadań, poleceń i instrukcji.

Nauczyciele na bieżąco  monitorują aktywność uczniów, udzielają informacji zwrotnych na temat wykonanych i odesłanych im prac.

Udzielamy wsparcia wszystkim uczniom i rodzicom, którzy nie mają dotąd kont w dzienniku elektronicznym.

Dziś uzyskaliśmy pełen dostęp do Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej www.epodreczniki.pl, pozwalającej nie tylko korzystać ze zgromadzonych tam zasobów, ale też organizować  sprawdziany wiedzy i umiejętności.

Nauczyciele –uwzględniając  możliwości techniczne wszystkich uczniów  (sprawnie działający Internet) i organizacyjne poszczególnych komunikatorów - rozpoczynają prace nad możliwością  organizowania zajęć on line.

Zdecydowana większość naszych uczniów bardzo systematycznie i rzetelnie z nami współpracuje,  świetnie zdając egzamin  z odpowiedzialności  i dorosłości.

Cieszymy się, że pozostają z nami w kontakcie mailowym, telefonicznym, wysyłają zaległe i bieżące prace, postępują zgodnie z indywidualnymi wskazówkami, utrwalają wiadomości i umiejętności.

Gratulujemy tym, którzy mają gotowość do poprawiania wykonanych zadań.

Dziękujemy im za to i serdecznie ich pozdrawiamy.

W ramach naszej współpracy  prosimy Wszystkich Państwa do uaktywnienia kont w dzienniku  elektronicznym liceum i czytania przesyłanych tam wiadomości.

 Film instruktarzowy pomagający utworzyć konto w dzienniku elektronicznym zamieściliśmy 13 marca 20r. w wiadomości „Organizacja pracy uczniów podczas zawieszenia zajęć” na stronie startowej LO 

Zapraszamy też do śledzenia strony internetowej LO.

 Do Państwa dyspozycji – na drodze korespondencji przez dziennik –pozostają wychowawcy, pedagog (p. I. Lipska ), psycholog (p. K. Wiercioch).  Po Państwa zgłoszeniu umawiają się na przyjazny dla obu stron sposób komunikowania.

W przypadku pytań, wątpliwości, uwag prosimy uczniów i ich rodziców o kontakt tel. ze szkołą (telefoniczny; 22 773 35 27 lub mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)Kontakt do dyrektora liceum : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r. wznawiamy systematyczne ocenianie. Ocenie będą podlegać   aktywności ucznia określone przez nauczyciela, potwierdzające zapoznanie się ze wskazanym materiałem i dające podstawę do oceny pracy ucznia.

W najbliższych dniach za pośrednictwem strony startowej LO będą Państwo mieć możliwość wypełnienia ankiety badającej skuteczność i adekwatności naszych działań.

Bardzo serdecznie Państwa pozdrawiamy życząc zdrowia i spokoju

Dyrektor , grono pedagogicze i pracownicy niepedagogiczni 

CLXIIILO w Warszawie